Be a big part of something special...

Echipa noastra este intotdeauna in cautarea de profesionisti.

graphic designer
Graphic Designer
cont google adwords
Social Media Intern

Suntem intotdeauna in cautarea de noi talente.

Suntem o agentie de marketing digital axata pe performanta, specializata in dezvoltarea de magazine online, SEO si marketing online.

Iti oferim un loc in echipa unde sa te simti bine si sa evoluezi, unde ideile tale sunt apreciate iar efortul rasplatit.

Punem pret pe loialitate, diplomatie, inteligenta, ambitie, respect si buna dispozitie.

Graphic Designer (PT)

Photoshop Guru

  • Locatie: Bucuresti - birou in zona Regie (Semanatoarea/Crangasi/Grozavesti)
  • Tip: Part time (4/6 ore la alegere)
  • Salariu: In functie de experienta
  • Jobs: 1 pozitie disponibila

Oferim un loc in echipa unde sa te simti bine si sa evoluezi, unde ideile tale sunt apreciate iar efortul rasplatit. Punem pret pe loialitate, diplomatie, inteligenta, ambitie, respect si buna dispozitie.

Daca esti pasionat de ceea ce faci, talentat si inventiv si iti doresti sa lucrezi in proiecte interesante atunci locul tau este in echipa noastra !

Responsabilitati:

  • Creeaza bannere pentru magazine online;
  • Creeaza layouts pentru magazine online;
  • Acorda asistenta in diferite proiecte dezvoltate de departamentele companiei;

Cerinte:

  • Experienta de minim 1 an in graphic design
  • Cunostinte bune de Adobe Photoshop;
  • Persoana creativa, cu idei inovatoare si grad ridicat de implicare;

Trimite un cv la adresa: jobs@attagency.ro

Primul pas spre lumea digitala

Daca esti o persoana pasionata de marketing, implicata si dornica de dezvoltare te asteptam in echipa noastra.

  • Locatie: Bucuresti - birou in zona Regie (Semanatoarea/Crangasi/Grozavesti)
  • Tip: Part time (Program flexibil, ideal pentru studenti)
  • Salariu: In functie de experienta
  • Jobs: 2 pozitii disponibile

Cerinte:

  • Cunoastere a mediilor sociale si tendintelor actuale;
  • Competente lingvistice si excelente abilitati de comunicare scrisa;
  • Experienta in administrarea paginilor sociale este un plus;
  • Experienta in utilizarea Adobe Photoshop este un plus;

  • Implementeaza calendare, strategii si campanii de Social Media pentru clientii agentieie;
  • Editeaza, genereaza si publica mesaje originale de tipul text, imagine sau video;
  • Gestioneaza relatia cu partenerii externi pentru implementarea proiectelor de marketing online;
  • Analizeaza rezultatele din Social Media si vine cu propuneri pentru imbunatatirea campaniilor;
  • Colaboreaza cu celelalte departamente pentru crearea campaniilor

Trimite un cv la adresa: jobs@attagency.ro

junior marketer