Blog
2016 04 Jan

Ne-am Mutat!

Incepand cu ianuarie 2016 agentia Attitude se muta intr-o locatie noua si renuntam la anumite servicii oferite clientilor, dupa cum urmeaza:

  • oferim servicii de creare magazin online, servicii prezentate detaliat pe noul site: magazin-online.com
  • nu mai oferim servicii de creare site, serviciile de mentenata pentru site-uri raman valabile.
  • echipa noastra ofera servicii de marketing online complet (toate serviciile incluse) pentru magazine online, mai multe informatii pe noul site.
  • nu mai oferim servicii de optimizare seo, aceste servicii sunt acum incluse in pachetele complete de marketing online.

Datele de contact (adrese email, numere de telefon) raman identice.

Daca sunteti interesat de servicii de creare site sau optimizare seo, va rugam sa contactati alte agentii. Pentru serviciile de ecommerce si marketing online, va asteptam pe noul site: magazin-online.com 

Am renuntat la serviciile de creare site deoarece aceste servicii nu mai sunt profitabile. Echipa noastra de programatori este dedicata serviciilor si solutiilor oferite magazinelor online, exclusiv. 

Am renuntat la serviciile de optimizare seo deoarece o strategie buna seo nu inseamna automat succesul unui proiect online. Ne dorim clienti pe termen lung, cu strategii solide si constineti ca succesul in online nu inseamna doar un site bun si pozitii bune in google.

Seo este 20-30% din succesul unei afaceri online, asa ca am decis sa ne concentram pe pachete complete de servicii, astfel incat relatia de colaborare cu clientii activi si viitori sa fie de lunga durata si profitabila pentru ambele parti.

Serviciile seo sunt acum oferite exclusiv clientilor cu o solutie de magazin online (smartshop = oferita de noi) sau un pachet de marketing complet.

scris de

Cristian Butaru Project Manager